Zapytanie odnośnie skrzypiącej podłogi

Tu znajdziesz porady związane z dbaniem o podłogi:pielęgnacja, konserwacja-zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
fajnyczarek
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2012, 09:08

Zapytanie odnośnie skrzypiącej podłogi

Postautor: fajnyczarek » 21 cze 2012, 09:25

Witam serdecznie mam takie pytanie, strasznie skrzypi mi podłoga to dębowe deski. Podłoga ma ponad 12 lat, chce ją odnowić we własnym zakresie czy ktoś jest w stanie mi pomóc ewentualnie nakierować w jaki sposób mogę ją zregenerować. Jeszcze jedna sprawa chcę ogrzać podłogę w sensie wstrzyknąć albo styropian albo jakiś inny materiał do ogrzania. Czy macie jakieś sugestie ?

andrzej

Re: Zapytanie odnośnie skrzypiącej podłogi

Postautor: andrzej » 21 cze 2012, 14:01

Podłoga jest układana na legarach?

Awatar użytkownika
Newse
Posty: 17
Rejestracja: 03 lip 2012, 12:57

Re: Zapytanie odnośnie skrzypiącej podłogi

Postautor: Newse » 03 lip 2012, 13:00

Polecam układanie parkietu w tej firmie- parkietypanele.pl. Ja jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
5parkiet
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2012, 11:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zapytanie odnośnie skrzypiącej podłogi

Postautor: 5parkiet » 12 sie 2012, 13:59

Ponawiam pytanie czy deski są położone na legarach !?

Za mało informacji pan podał , przez to odpowiedzi mogą być ogólnikowe i różnorodne .

Przykładowo. Jeśli podłoga i legary są w dobrym stanie można przerzucić deski na drugą stronę i międzyczasie zająć się ogrzewaniem podłogi .
Możliwe że wystarczy tylko dobić gwoździe i wstrzyknąć gdzie nie gdzie piankę i już możemy zapobiedz skrzypieniu. dech.

Proszę o podanie dokładniejszych informacji lub o kontakt w celu rozwiązania problemu.

Kontakt na priv lub po kliknięciu linka z mojego podpisu .

Pozdrawiam
Michał
5parkiet.pl
Kompleksowe usługi parkieciarskie. Lider w swoim regionie.
Zapraszamy na naszą stronę http://5parkiet.pl


Wróć do „Dbamy o podłogę...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości