Charakterystyka egzotycznych gatunków podłóg drewnianych

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Charakterystyka egzotycznych gatunków podłóg drewnianych

Re: Charakterystyka egzotycznych gatunków podłóg drewnianych

Post autor: admin » 22 mar 2013, 10:31

Pyikado to bardzo rzadko stosowane drewno na podłogi. Jeśli jest taka możliwość prosiłbym o przesłanie zdjęć z wykonanej podłodi, a bardzo chętnie je zamieszczę na forum. Postaram się w najbliższym czasie o dokładny opis tego gatunku drewna.

Re: Charakterystyka egzotycznych gatunków podłóg drewnianych

Post autor: Samael » 14 mar 2011, 00:22

A ja ostatnio właśnie wymieniałem podłogę i mam teraz świetny parkiet. Nie byłem przekonany do egzotyków, myślałem, że to po prostu taka moda, że przereklamowane, wielki szał itd. Na początku chciałem jakieś krajowe drewno, najlepiej dąb, bo teraz taki modny i wszyscy chwalą. Ale w końcu rodzice mnie namówili na egzotyczne i jestem im teraz strasznie wdzięczny, bo rzeczywiście wygląda pięknie i elegancko. Mam Pyinkado - birmańskie drewno różane - po prostu cudo, z kolekcji Classic Max Solid z Pacific Line. Myślałem, że takie parkiety są droższe, nie wierzyłam mojemu ojcu, jak mi mówił, że wcale nie aż tak w stosunku do wytrzymałości i jakości. No i świetne warunki gwarancji. W każdym razie przekonałem się do egzotyków i jesteśmy z żoną bardzo wdzięczni rodzicom za namawianie nas.

Na górę