Strona 1 z 1

Cennik cyklinowania

: 26 lip 2012, 13:24
autor: Newse
Cyklinować można drewniany, tradycyjny parkiet, deski, mozaiki oraz niektóre panele. Możesz wynająć profesjonalną ekipę cykliniarzy. Specjaliści biorą za cyklinowanie parkietu ok. 25 zł za 1 mkw., tak więc za pokój o powierzchni 12 mkw. zapłacisz ok. 300 zł. Dużo taniej wyniesie cię wypożyczenie specjalistycznego sprzętu i samodzielne cyklinowanie. Wypożyczenie cyklinarki na 1 dobę kosztuje ok. 50 zł. Oszlifowanie 12-metrowego pokoju będzie trwać góra 2 dni, wyniesie cię więc ok. 100 zł.

Re: Cennik cyklinowania

: 10 sie 2012, 11:41
autor: 5parkiet
Jeśli zależy inwestorowi na minimalnych kosztach względem efektu . To polecę takiej osobie szybciej samodzielne ułożenie paneli niż cyklinowaniu podłogi. W podanym przez Pana przykładzie zaoszczędzamy 200zł pracując 2 dni . Czy to naprawdę się opłaca !? Zapomniał Pan doliczyć koszt papieru i stracone dwa dni na pracę , oraz zapewne niezadowalający efekt końcowy.
Wniosek jest prosty . Szybciej i taniej będzie gdy wynajmiemy profesjonalnego parkieciarza , który zrobi to w jeden dzień (jakby miał to robić w 2 dni , to od razu można takiemu panu podziękować lub w ogóle nie zatrudniać delikwenta ). Gdzie miedzy czasie inwestor ma dwa dni dla siebie czy też pracę aby zarobić na owego parkieciarza.

Pozdrawiam
Michał
5parkiet.pl

Re: Cennik cyklinowania

: 02 kwie 2017, 19:03
autor: Szymon
Tu się zgodzę, zdecydowanie lepiej i wbrew pozorom wyjdzie nam taniej, gdy powierzymy cyklinowanie firmie.

Pozdrawiam Szymon