Oferujemy cyklinowanie, olejowanie i praktyczne podłogi

 

Budomax parkiety

Cyklinowanie, olejowanie i bejcowanie to składniki usług parkieciarskich, którymi zajmujemy się od wielu lat. Doświadczenie, wiedza i umiejętności, które zdobyliśmy przez ten czas gwarantują jakość i solidność wykonywanych prac oraz to co jest niezwykle ważne, umiejętność wykonania trudnych i nietypowych usług związanych z podłogami drewnianymi. Poza tym tak jak każda z usług budowlanych wymagają one dużego zaangażowania i umiejętności, ponieważ drewno jest materiałem tego typu, który możemy modelować i formować w różne formy oraz wzory. Dodatkowym atutem podłóg drewnianych jest możliwość łączenia ich z innymi elementami wyposażenia wnętrz, co w efekcie daje niepowtarzalne możliwości aranżacji pomieszczeń.

Maszyny, które wykorzystujemy do cyklinowania bezpyłowego zapewniają wysoką jakość szlifowania, która zadawala najbardziej wymagających i pedantycznych inwestorów. Jednak cykliniarki to tylko jeden z elementów, który służy nam do wykonywania usług, niezbędny jest parkieciarz, który potrafi wykonać to solidnie i dokładnie. Wieloletnia praktyka i fachowość zaowocowała wieloma stałymi klientami, zarówno indywidualnymi jak i instytucjami. Doradzimy przy zakupie podłóg drewnianych, jaki rodzaj i gatunek drewna czy wzór układania parkietu byłby najbardziej odpowiedni do danego pomieszczenia i czy pasowałby dla Państwa gustu. Umiejętność doboru i wykonania poszczególnych etapów wykonania parkietu lub innych rodzajów podłóg drewnianych, to kwestia wieloletniego doświadczenia i praktyki, której nie zdobywa się od razu, przychodzi z latami i kolejnymi wykonanymi usługami.

Normą jest, że układanie parkietu i deski podłogowej oraz lakierowanie podłogi drewnianej lub olejowanie przebiega z zastosowaniem sprawdzonych produktów firm przodujących na światowym rynku chemii. Wszystkie nowe materiały oraz technologie sprawdzamy w praktyce, ponieważ nie każdy produkt spełnia, czy też technika wykonawcza nadaje się do naszych zastosowań. Wybieramy i używamy tylko tych, które spełniają wszystkie normy, co w konsekwencji owocuje dobrymi efektami działalności. Idąc z duchem czasu i rosnącymi wymaganiami klientów dążymy do poszerzania zakresu i jakości oferowanych usług poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez dystrybutorów lakieru, oleju, kleju do parkietu, jak również producentów materiałów ściernych, którymi wykonujemy szlifowanie podłóg.

Posiadamy w sprzedaży parkiety, deski podłogowe,mozaikę tradycyjną i przemysłową oraz podłogi egzotyczne,podłogi gotowe i warstwowe od najlepszych producentów i importerów. Dla każdego dobierzemy podłogę stosownie do jego gustu, jak i możliwości finansowych. Chcąc być jednymi z najlepszych unowocześniamy park maszynowy, który wykorzystujemy do wykonywania usług związanych z podłogami drewnianymi. Masz koncepcję lub projekt podłogi drewnianej, skontaktuj się z nami- 605 330 318, z całą pewnością zajmiemy się jej realizacją. Do każdego klienta zainteresowanego podłogą drewnianą podchodzimy indywidualnie, oferujemy bezpłatne doradztwo oraz wystawimy faktury VAT.

 

Specjalizacją firmy jest cyklinowanie i barwienie podłóg drewnianych

 Zasięg naszego działania to głównie Mazowsze i Podlasie:

 Województwo podlaskie:

 Miasto Białystok oraz okolice-Augustów, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów

 Województwo mazowieckie:

 Miasto Warszawa oraz okoliczne miejscowości- Ciechanów, Grójec, Legionowo, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Siedlce, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Wołomin, Wyszków, Żyrardów

 

Przy powierzchniach powyżej 100 m2 lub/i pracach trudnych i nietypowych przyjedziemy w dowolny region Polski. Przykłady realizacji usług wykonanych w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz i Łódź znajdują się w galerii zdjęć.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji usług wykonanych przez naszą firmę, które mogą pomóc Państwu w podjęciu decyzji o wyborze podłogi drewnianej. W galerii zdjęć wszystkie zdjęcia są posegregowane alfabetycznie, aby ułatwić znalezienie interesującej nas techniki wykończeniowej, gatunku drewna oraz rodzaju kleju, lakieru, bejcy lub oleju do podłogi. Doradzimy jak prawidłowo wykonać konserwację i pielęgnację podłóg olejowanych lub lakierowanych. Odwiedź nasze forum o podłogach drewnianych i weź aktywny udział w toczących się dyskusjach.

 

BUDOMAX S.C.
Jarosław Antonowicz

 

Telefony:

 +48 605 330 318


e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zeskanuj wizytówkę:

strona firmowa budomax