Kleje, lakiery i oleje do podłogi drewnianej

Podczas wykonywania podłóg drewnianych mamy do czynienia z różnego rodzaju chemią, której używamy w trakcie wykonywania usług parkieciarskich. Ogromna różnorodność klejów, lakierów, bejc i olejów do podłóg powoduje często konsternację i nasuwa nam pytanie, co wybrać do przyklejenia i wykończenia naszej podłogi?

Wiadomo, że podczas układanie podłogi, wybór gruntu i kleju uzależniony jest od rodzaju podłogi, gatunku drewna i parametrów technicznych posadzki. Do parkietu, mozaiki drewnianej czy innych małogabarytowych elementów użyjemy klejów rozpuszczalnikowych lub dyspersyjnych. Natomiast deski podłogowe lub podłogi egzotyczne wymagają zastosowania klejów poliuretanowych- jedno lub dwuskładnikowych. Również posadzki często wymagają wzmocnienia i prac naprawczych, do których istnieją różnego rodzaju masy i grunty wzmacniające.

Również wybierając lakiery podkładowe i nawierzchniowe, powinniśmy się zastanowić, jaki efekt nas satysfakcjonuje. Czy chcemy mieć podłogę w naturalnej kolorystyce, czy tez lekko przyciemnioną. Wybór mamy bardzo duży i możemy dopasować odpowiedni lakier do odpowiadającemu nam wyglądowi podłogi. Analogicznie podczas wyboru olejów należy zdecydować się na olej naturalny, olejowoski lub oleje koloryzujące.

Celem tej strony jest przybliżenie Państwu produktów wiodących producentów, a tym samym ułatwienie wyboru odpowiedniego kleju, lakieru i oleju oraz dostosowanie wyglądu naszej podłogi do indywidualnego gustu oraz wskazań technicznych. Na poszczególnych podstronach zawarte są informacje o konkretnych produktach producentów chemii do podłóg drewnianych.

BUDOMAX S.C.
Jarosław Antonowicz

 

Telefony:

 +48 605 330 318


e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zeskanuj wizytówkę:

strona firmowa budomax