Usługi parkieciarskie

Bardzo ważną rolę w budownictwie spełnia drewno i związane z nim usługi. Usługi parkieciarskie należą do jednych z najważniejszych w całym procesie wykańczania wnętrz. Bardzo często to od ich właściwego wykonania zależy cała aranżacja pomieszczenia. Składają się one z wielu powiązanych ze sobą czynności. Umiejętne ich wykonanie wymaga praktyki i bardzo dużego doświadczenia. Praca z drewnem ma swoją specyfikę, ponieważ jest to materiał "żywy" i z tego powodu reaguje na zmieniające się warunki atmosferyczne

Nasza działalność w branży podłóg drewnianych rozpoczęła się ponad 20 lat temu. Dlatego z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że prace takie jak- cyklinowanie, układanie, olejowanie i bejcowanie podłóg opanowaliśmy niemal do perfekcji, złożyły się na to przeprowadzone inwestycje oraz wdrażanie w praktyce nowych technologii i produktów. Zaliczyć do nich możemy postarzanie podłogi, szczotkowanie, ługowanie, barwienie podłogi oraz układanie tarasów drewnianych.

Postęp technologiczny w zakresie maszyn i urządzeń niezbędnych do obróbki drewna wprowadza na rynek coraz to doskonalsze rozwiązania. Kiedy zaczynaliśmy naszą pracę pracowaliśmy na cykliniarkach bębnowych, a obecnie są to zaawansowane szlifierki taśmowe Lagler- Hummel, Elan, Frank- Cobra, Viper. Nie bez znaczenia są  systematyczne szkolenia organizowane przez producentów chemii parkieciarskiej.

Zapraszam do zapoznania się z poszczególnymi podstronami tego działu. Opisane są wszystkie składniki prac parkieciarskich wraz z licznymi zdjęciami i filmami pokazującymi poszczególne etapy oraz technikę wykonania usług parkieciarskich.

BUDOMAX S.C.
Jarosław Antonowicz

 

Telefony:

 +48 605 330 318


e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zeskanuj wizytówkę:

strona firmowa budomax